Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie na dwóch kierunkach. Początkowo studiując socjologię, coraz bardziej zaczęła interesować mnie psychologia społeczna, dlatego dołączyłam ten kierunek do swojego toku studiów.

Chcąc pogłębiać swoją wiedzę, potrzebną mi do pracy, w roku 2011ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, na kierunku Doradztwa Zawodowego.

O kierunku pracy zawodowej zdecydowałam już na studiach. Będąc na czwartym roku, zaczęłam pracę w firmie doradztwa personalnego JKM Consulting w Warszawie. Tam poznałam osoby, dzięki którym praca przerodziła się w pasję.

Kolejne lata pracy spędziłam w dwóch międzynarodowych korporacjach Adecco Poland oraz Manpower Polska w Warszawie. Oprócz poznania nowatorskich technik rekrutacyjnych i administracji personalnej podczas licznych szkoleń i lat praktyki nauczyłam się wytrwałości, cierpliwości i ciężkiej pracy.  Przeprowadziłam kilkadziesiąt rozmów rekrutacyjnych od niskiego do wysokiego szczebla pracy.

Lubię rozmawiać z ludźmi, i staram się aby rozmowa rekrutacyjna sprawiała przyjemność również kandydatowi do pracy. Do każdego kandydata podchodzę indywidualnie i staram się mu pomóc.

W przyszłości również chcę wspierać dzieci i młodzież w samorozwoju oraz podejmowaniu mądrych decyzji życiowych związanych m.in. z karierą zawodową.

Uważam się za osobę kompetentną w swojej branży i zapraszam do współpracy.  Pomogę Państwu zatrudnić właściwych ludzi na właściwe stanowiska pracy. Bo tylko dobrze dobrany personel zapewni sukces firmy.

Prywatnie interesuję się psychologią, a czas wolny spędzam z rodziną na aktywnej zabawie.